سفارش تبلیغ
صبا ویژن
.

گمگشته
 

وقتی که به پیدایش و تاریخ فراماسونری دقت می کنیم به نکته ای بر می خوریم که فراماسونری از زمان فرعون بوجود آمده و در آن سحر برای جلب نظر افکار عموم و تغییر نگرش عوام به کار برده می شد و به از روی کار آمدن حضرت سلیمان (ع) این ابزار جمع آوری شده و پس از رحلت ایشان دوباره روی کار آمده و این منوال تا به امروز وجود داشته طی چند سال اخیر افراد مختلفی از لژ های فراماسونری بیرون آمده اند از جمله دوید کاپر فیلد که با کمی تامل و دقت نظر در حرکت و رفتار این شخص می توان به این نکته پی برد بعد از اینکه دیوید نقش و جایگاه واقعی خود را از دست داد شخص دیگری به نام کریس آنجل روی کار آمد.

کریس آنجل با القاء این موضوع بین مردم و بخصوص اقشار جوان جوامع مختلف که می توان با اراده خداوند هم مقابله کرد سعی در تزریق هرچه بهتر فراماسونری و اهداف آن دارد .

کریس با داشتن علامت خود و ترویج آن توانسته مجبوبیت خود را محک زده و با جان دادن به یک مانکن بی جان این نکته را در ذهنها گنجاند که عامل به وجود آمدن انسان خود انسان است و نه خداوند .

او با راه رفتن روی آب و پرواز در آسمان و ... نشان داد که می توان بر قدرت جاذبه و سایر قدرت های الهی غلبه کرد.

کرس آنجل و فراماسونری

در نهایت با جمع بندی و کنار هم قرار دادن پازل های این موضوع به این نکته می رسیم که روش جدید فراماسون ها برای تزریق افکار خود در مردم جهان استفاده از رفتار ماورطبیعت است ./

همبن

مال من و حسن!!!


[ یکشنبه 90/3/15 ] [ 12:57 عصر ] [ دوصندلی ] [ دیدگاه () ]

روزی ، روزگاری
دل پر بود
از غیر
از خلاء
و حال
در حال ترمیم
بازدید


بازدید امروز: 43
بازدید دیروز: 82
کل بازدیدها: 149350